ویژگی اکسیدان‌های بلیچ کو این است که این محصولات آرایشی و زیبایی نقش مهمی در تثبیت و دوام رنگ و دکلره موی سر ایفا کرده. به همین منظور تلاش فراوانی شده تا از مواد ارایشی ۱۰۰٪ طبیعی استفاده شود. فرمولاسیون و مواد به کار گرفته شده در این محصولات زیبایی به گونه‌ای می‌باشد که آسیبی به ساختار مو پس از رنگ کردن و دکلره مو وارد نمیکنند.

اکسیدان‌های بلیچ کو را میتوانید از فروشگاه‌های لوازم زیبایی و آرایشی تهیه کنید.

اکسیدان ۴لیتری ولوم ۲۰ بلیچ کو:

این نوع از اکسیدان به نام‌های اکسیدان ولوم ۲۰ یا اکسیدان شماره ۱ شناخته شده و کاربرد اصلی این محصول آرایشی و زیبایی پوشش تارهای سفید مو می‌باشد. همچنین در مش کردن، دکلره‌های ضعیف، دکوپاژ و رسوب رنگ در ساقه مو نیز کاربرد دارد. علاوه بر این به جهت کاهش ریسک سوختن موها برای مش فویل و همچنین آمبره و سامبره نیز انتخاب خیلی خوبی است.

اکسیدان بلیچ کو رنگ را به طور جزئی باز می‌کند و قدرت دو یا سه درجه روشن‌کنندگی را دارد. این محصول که در دسته‌بندی لوازم آرایشی قرار می‌گیرد، با وجود پروتئین نرم کننده باعث تقویت مو و نرمی موها شده و از خشکی و شکنندگی مو و حساسیت جلوگیری می‌کند. همچنین اسانس موز موجود در این محصول بوی بد اکسیدان را از بین برده است.

اکسیدان 4 لیتری بلیچ کو

اکسیدان ۴لیتری ولوم ۱۰ بلیچ کو:

این اکسیدان با نام‌های اکسیدان ولوم ۱۰ یا اکسیدان شماره ۰/۵ نیم نیز شناخته شده و ضعیف‌ترین نوع اکسیدان به شمار می‌رود. کاربرد این اکسیدان در عملیات زیبایی و آرایشی از جمله رنگساژها، هایلایت ها، مش و انواع لایت بر روی مو می‌باشد. همچنین این نوع اکسیدان در رنگهای تیره از جمله قهوه‌ای و مشکی باعث ثبات بیشتر و تیرگی رنگ مو می‌شود.

اکسیدان ۴ لیتری ولوم ۱۰ بلیچ کو اکسیدانی باکیفیت و به صرفه برای آرایشگاه‌ها و سالن دارها! این اکسیدان قابل ترکیب شدن با انواع رنگ مو و پودر دکلره است. از ویژگی‌های برجسته این محصول بدون بو بودن ونرم‌کنندگی و ضد زردی بودن آن را میتوان نام برد و نیز این اکسیدان معمولا برای پوشش تارهای سفید و در دکلره‌های ضعیف و تکنیک دکوپاژمورد استفاده قرار می‌گیرد.

اکسیدان 4 لیتری بلیچ کو

اکسیدان ۴لیتری ولوم ۴۰ بلیچ کو:

این دسته از اکسیدان‌ها با نام اکسیدان ولوم ۴۰ یا اکسیدان شماره ۳ شناخته شده‌اند و عموماً جهت دکلره قوی موها مورد استفاده قرار می‌گیرند. پیشنهادی که به شما میکنیم این است که ترجیحاً از این شماره اکسیدان برای دکلره موها استفاده نکنید مگر توسط آرایشگران حرفه‌ای چون استفاده از این نوع اکسیدانها آسیب‌های زیادی را به موها وارد می‌کنند. این اکسیدان درجه روشن‌کنندگی بالایی دارد. تفاوت بین درصد اکسیدان‌های شماره ۲ و ۳ در دکلره این است که اکسیدان ۹ درصد با سرعت و قدرت کمتری مو را روشن می‌کنند اما اکسیدان ۱۲ درصد با قدرت و سرعتی بالا مو را به طور مناسب روشن می‌کنند. پیشنهاد میکنیم که بعد از استفاده از اکسیدانهای ۱۲ درصد از ماسک موی مناسب استفاده نمایید تا آسیب‌های سطحی وارد شده به ساقه‌های موهایتان ترمیم شود.

اکسیدان ۴ لیتری ولوم ۱۰ بلیچ کو اکسیدانی باکیفیت و به صرفه برای آرایشگاه‌ها و سالن دارها! این اکسیدان قابل ترکیب شدن با انواع رنگ مو و پودر دکلره است. از ویژگی‌های برجسته این محصول بدون بو بودن ونرم‌کنندگی و ضد زردی بودن آن را میتوان نام برد و نیز این اکسیدان معمولا برای پوشش تارهای سفید و در دکلره‌های ضعیف و تکنیک دکوپاژمورد استفاده قرار می‌گیرد.

کاربرد این اکسیدان در رنگ‌های هایلایت و مش و انواع لایت می‌باشد، همچنین در رنگ‌های تیره مثل مشکی و قهوه‌ای تیره برای ثبات و تیرگی رنگ مو به کار می‌رود.

اکسیدان ۶درصد ۱لیتری یا اکسیدان ۱ یا اکسیدان ولوم ۲۰ بلیچ کو:

این اکسیدان به نام‌های اکسیدان ولوم ۲۰ یا اکسیدان شماره ۱ شناخته می‌شود. این نوع اکسیدان جهت پوشش تارهای سفید مو کاربرد زیادی دارد و همچنین در دکلره‌های ضعیف و دکوپاژ نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین به جهت رسوب رنگ در ساقه مو نیز به طور رایج استفاده می‌گردد. از کاربردهای دیگر این نوع اکسیدان میتوان به کاهش خطر سوختن موها برای مش فویل، تکنیک‌های آمبره و سامبره و همچنین رنگ ریشه و رنگ ابروها اشاره کرد.

محصولی دیگر از محصولات باکیفیت بلیچ کو است. این اکسیدان برای پوشاندن تارهای سفید مو زمانی که نمی‌خواهید از رنگ‌های خیلی تیره استفاده نمایید و میخواهید از رنگهای متوسط استفاده نماید بسیار کاربرد دارد. همچنین این اکسیدان برای مش و یا هایلایت کردن نیز کاربرد دارد.

اکسیدان ۱ لیتری ولوم ۳۰ بلیچ کو:

اکسیدان ولوم ۳۰ یا اکسیدان شماره ۲ دارای خاصیت روشن‌کنندگی مو بوده و با کمک رنگ‌های روشن‌تر به باز شدن رنگ موی‌های مصرف کننده کمک می‌کند. همچنین این اکسیدان یکی از اکسیدان‌های پر طرفدار جهت دکلره کردن موها به شمار رفته و بیشتر جهت رنگهای با پایه متوسط تا بلوند استفاده می‌شود.

اکسیدان 1 لیتری بلیچ کو

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *